Desiderius (Dezsö Köszegi) Fangh
(Ödenburg 1876 geb., tätig in Baden/Wien) Betitelt "Aus der Wachau", links unten signiert und datiert Fangh 1936, Mischtechnik auf Karton, ca. 29 x 27 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
08.01.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.01.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.01. - 08.01.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 140,- -
Vyvolávací cena: